CAREERS

Flatirons Drilling is always searching for qualified experienced people to join our team.

Czym jest PolStream.TV?


PolStream – pierwsza w Ameryce polskla telewizja internetowa. Nasza telewizja posiada 200+ kanałów Polskich i 100+ Kanałów Amerykańskich.
Gdzie można oglądać PolStream.TV?


Nasza telewizja jest dostępna do oglądania w Europie, Australi, Stanach Zjednoczonych, Kanadzie.
Czy można oglądać PolStream.TV na kilku telewizorach na raz?


Tak, jest taka możliwość.
Czy możliwe sprawdzenie jakości PolStream.TV przed wykupieniem abonamentu?


Tak, nadajemy bezpłatny dostęp na 3 dni. Napisz do nas na maila: info@polstream.tv i wkrótce wyślemy Ci bezpłatny promo kod.
Czy możliwe sprawdzenie jakości PolStream.TV przed wykupieniem abonamentu?


Możesz odnowić swoją subskrypcję za pośrednictwem strony internetowej, składając ponowne zamówienie lub za pośrednictwem operatora na żywo, dzwoniąc pod numer telefonu: +1 (347) 726-9798
Przy abonamencie miesięcznym istnieje również opcja automatycznej płatności, więc kwota abonamentu będzie automatycznie obciążana co miesiąc.
W przypadku subskrypcji na rok subskrypcja jest automatycznie odnawiana po wygaśnięciu. Będziesz otrzymywać cotygodniowe powiadomienie.
Jak działa telewizja internetowa PolStream.TV


PolStream.TV jest transmitowana za pośrednictwem Internetu (posiadanie anteny satelitarnej lub kabla nie jest wymagane). Wszystkie kanały są nadawane na żywo z Polski i większość z nich jest dostępna w naszym archiwum nagrań przez 10 dni.
Jaki są wymagania do szybkośći internetu?


Prędkość internetu powinna być minimum 15 Mbps.
Jak postąpić, gdy obraz zawiesi się?


Spróbuj podłączyć dekoder lub komputer za pomocą kabla LAN, jeśli problem został się – prosimy o kontakt z naszym całodobym działem technicznym.